Kanapių arbata onkologinių susirgimų profilaktikai

Gerai žinome tai, kad patys įvairiausi onkologiniai susirgimai mūsų, net artimų žmonių tarpe, pasitaiko tikrai labai dažnai. Puikiai suvokiame tai, kad šis aspektas tampa labai didele nelaime ir dideliu sukrėtimu ne tik pačiam žmogui, tačiau ir jį supančiai aplinkai: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kanapiu-aliejus-gali-jums-padeti-jei-vargina-pms-simptomai-16. Dažnai, onkologiniai susirgimai yra asocijuojami su mirties nuosprendžiu. Tačiau, turime suvokti, kad tai dar tikrai nėra pasaulio pabaiga ir dėl savo gyvybės privalu kovoti iki paskutinės akimirkos. Žinoma, rasti bent pačią mažiausią optimizmo gyslelę tokiu metu yra kaip niekada sunku, Visiškai natūralu, kad kankina ne tik slogios mintys, vilties praradimas ir apatija, kaip Kanapė. Dažnai šias ligas galima sieti ir su rimtais psichologiniais sutrikimais, tokiais kaip nerimas ar net depresija, o kartais ir psichozė. Gerai žinome, kad ir menkiausios situacijos, kurios mums nėra priimtinos, mūsų galvoje sukelia tikrai labai didelę sumaištį. Tad, ką jau ir kalbėti apie tai, kai išgirstame šią baisią diagnozę. Puikiai suvokiame, kad tokiu atveju, vietos pozityvioms mintims beveik nebelieka. Išskyrė vieną aliejų, kuris ypač turtingas vitaminais ir mineralais: naudinga ir grožiui, ir sveikatai.

Onkologinių susirgimų profilaktika ir gydymas. Kas gali padėti?

 

Gerai žinome tai, kad onkologiniai susirgimai mus gali užklupti labai netikėtai. Priklausomai nuo formos ir daugelio kitų ligos židinį veikiančių aspektų mes galime tiek ir justi tam tikrus simptomus, tiek ir ne. Bet kokiu atveju, rekomenduojama pasinaudoti nuostabiu dalyku, tai onkologinių ligų profilaktika. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad ši liga jus aplenks didžiuliu spinduliu, tačiau, akivaizdu, kad tikimybė ja susirgti bus tikrai kur kas mažesnė. Be jokios abejonės, ne kartą patvirtinta tai, kad kanapiu aliejus yra vienas iš geriausių pasirinkimų tai padaryti. Puikiai suvokiame tai, kad onkologiniai susirgimai taip pat yra skirtingi. Tai gali būti:

  • Odos vėžys;
  • Plaučių vėžys;
  • Krūties vėžys;
  • Žarnyno/virškinamojo trakto vėžys;
  • Kraujo vėžys ir kt.

 

Kiekvienas susirgimas yra labai skirtingas ir ne analogiškai veikia mūsų organizmą. Tarkime, jei jus kamuoja krūties vėžys ir jis nėra išplitęs į kitus organus, auglį galima tiesiog pašalinti. Tačiau, jei tai yra kraujo ar odos vėžys, tikėtina, kad tokios technikos naudoti tikrai nebus galima. Tokiu metu, kanapiu arbata ar bet kokie kiti kanapiu produktai gali padėti sumažinti skausmą, slopinti neigiamas emocijas ir suteikti bent kiek optimizmo, nuraminti bei atpalaiduoti. Žinoma, negalima pamiršti, kad kanapių gaminiai gali būti mums kaip tikra gamtos dovana, kurios dėka vis dar turime vilties pasveikti. „Corona“ investuos 4 milijardus JAV dolerių į kanapių auginimą Kanadoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *